اسپری نانو سرامیک چرم / فرش / پارچه

اسپری نانو سرامیک چرم / فرش / پارچه

برند: سیستم ایکس آمریکا / Interior

سیستم X Interior با استفاده از فناوری پیشرفته نانو فناوری پیشرفته فوق العاده هیدروفی فای را برای محافظت از سطوح داخلی خود مانند صندلی های پارچه ای، فرش، چرم و وینیل با یک محصول پوشش حرفه ای ایجاد می کند. لکه ها به راحتی و به سرعت تمیز می شوند. افزایش دید در باران، به راحتی در زمستان تمیز کردن حشرات را آسان می کند.

هنگامی که مایعات در تماس با System X Interior قرار می گیرند، درمان مواد را دفع می کند و مایعات را بدون نفوذ و رنگ آمیزی مواد رول می کنند. علاوه بر این، برای مواد با ساختار باز مانند فرش های پلاستیکی که مایع قادر به نفوذ به سطح است، پوشش مانع از هر گونه نفوذ از الیاف و رنگ دائمی مواد است.

در حالی که پوشش های سنتی پارچه باعث می شود که مواد سخت و خراشیده شوند یا رنگ و ظاهر را تغییر دهند، پوشش داخلی سیستم X اجازه می دهد تا مواد راحت نفس بکشند، احساس طبیعی خود را حفظ کرده و نگاه اصلی آن را حفظ کنند.

سیستم X Interior یک پیوند قوی با الیاف برای جلوگیری از حذف در حین تمیز کردن ایجاد می کند. مایعات قادر به پیوستن یا نفوذ در الیاف نیستند و در قطره ها دفع میشوند.

سیستم X Interior Coating به راحتی قابل استفاده است، به سرعت خشک می شود و در ۲۴ ساعت کاملا استفاده می شود. پوشش داخلی ما بدون بو، به راحتی توسط دست و با استفاده از هوا خشک می شود در حدود ۱۵ دقیقه.

تکنولوژی فوق العاده ایمن داخلی (پایه ارگانیک)، برای افراد با کودکان یا حیوانات خانگی در وسایل نقلیه خود، آرامش ذهنی ایجاد می کند.

سیستم X Interior را می توان در اثاثه یا لوازم داخلی، چرم، وینیل، چتر، مبلمان و پارچه استفاده کرد.

 تقریبا. ۱۴-۲۵ متر مربع در هر ۱۰۰ میلی لیتر بسته به جذب سطح استفاده میشود.