خرید نانو پوشش فلز

خرید نانو پوشش فلز

فلزات از جمله موادی هستند که به دلیل ظاهر عموما صیغلی بدون خلل و فرج به نظر می رسند، اما در واقع این چنین است همین سطوح دارای حفره های ریز میکروسکوپی هستند که باعث جذب آلودگی ها و گرد و غبار می شوند، البته هر نقصی چاره ای دارد و فناورری های نو به کمک ما آمده اند پوشش نانو فلز نوعی پوشش است که استفاده از آن می تواند فلز را در برابر این آلودگی ها حفاظت نماید. با خرید این محصول شما تا حد زیادی دیگر نیاز به استفاده از مواد شوینده نخواهید داشت.
پوشش فلز نانو بویژه برای سطوح استیل و کروم و حتی برای انواع سطوح پلاستیکی کاربرد دارد می تواند خاصیت آبگریزی به سح داده و آن را در برابر انواع لکه های چربی، روغن محافظت نماید تا در صورت آلودگی به راحتی و با یک دستمال مرطوب عاری از باکتری و لکه شوند. گرد و غباری که پیشت تر به سختی به سطح می چسبیدند حال به ارحتی و بدون مواد شیمیایی پاک خواهد شد و این برابر است با کاهش هزینه در وقت و انرژی و البته آب که کمبود آن به شدت احساس می شود.
استفاده از این محصول برای مکان های خصوصا به بهداشت بالایی احتیاج دارند مثل بیمارستان ها، هتل ها و رستوران ها توصیه می شود.
این ماده کاملا بی رنگ است و علاوه بر محافظت در برابر چربی و لکه، سطح را در مقابل اشعه ماورا بنفش خورشید هم حفظ خواهد کرد و در برابر تغیر رنگ، فشار و بخار بالا مقاوم است.
 موارد استفاده این محصول بسیار زیاد است و انواع سطوح فلزی خصوصا سطوح استیل، آلومینوم و کروم را شامل می شود که در دیوارها، آسانسور، آشپزخانه، نرده های فلزی و محل کار و منزل و همچنین انواع وسایل نقلیه استفاده می شود.