رزین براق ضدخش و سایش سنگ آجر کف

معرفی

محصول یک دو جزئی شفاف با ویزکوزیته پایین است که پس از اختلاط دو جزء سخت شده و موجب تشکیل یک لایه بسیار براق بر روی سطح می شود. لاک مقاوم در برابر خراش، شرایط جوی و نور UV می باشد. این لاک به دلیل مقاومت ذاتی خود در برابر نور UV پس از گذشت زمان زرد نمی گردد و یا پوسته نمی دهد.

 

ویژگی ها

  • مقاومت بسیار عالی در مقابل شرایط جوی و نور خورشید؛
  • براقیت بسیار بالا؛
  • مقاوم در برابر خراش؛
  • آب گریز و روغن گریز (آسان تمیز شونده و ضد لک)
  • مقاومت خوب در برابر خوردگی؛
  • ضد گرد و غبار؛
  • مقاوم در برابر نفوذ آب؛

 

موارد کاربرد

سطوح سنگی؛

سطوحی آجری؛

چوب؛

به عنوان لاک نهایی ضد UV بر روی کفپوش های پلی اورتان و اپوکسی؛

 

مشخصات فنی لاک بیرنگ

 

 ( ASTM D2196-86, 25, mPa.s110 Viscosity
 (gr/cm3)0.86 Specific weight
 (ASTM D93-C )42 Flash point
(minute)60-120 Tack free time
(Day)7 Full curing time
100:100 MIxining ratio

 

 

 

هشدار ها در زمان استفاده

هميشه بر روي يک نمونه کوچک به منظور تعيين مقدار محلول براي استفاده در يک مورد خاص آزمايش کنيد تاميزان مورد نياز بدست بيايد.

براي پردازش سطح کار، می توان از اسپري و ترجیحا قلمو يا غلتک استفاده کرد.

رزین و هاردنر را با درصد ترکیب 100:100 با یکدیگر مخلوط کرده و به مدت 3 دقیقه به صورت یکنواخت با کمک یک همزن برقی با دورRPM 1000-600 آن را هم بزنید.(در صورت نبود همزن این کار را می توانید به صورت دستی انجام دهید. در این حالت به مدت 4 دقیقه به هم زدن ادامه دهید). پس از این مرحله رزین فعال شده و باید حداکثر در طی 40 دقیقه آن را بر روی سطح مورد نظر اعمال کنید. رزین پس از گذشت یک ساعت تقریبا خشک شده و پس از چند ساعت کاملا خشک خواهد شد(تا 70 درصد مقاومت فیزیکی نهایی را بدست می آورد ولی در مقابل مواد شیمیایی هنوز ضعیف می باشد). این رزین پس از 7 روز به شکل کامل سخت خواهد شد(مقاومت شیمیایی و فیزیکی آن کامل می گردد). بنابراین در صورت استفاده از این رزین در مکان های پر ترافیک حتی المقدرو 3 الی 7 روز از عبور و مرور بر روی سطح جلوگیری نمایید.

میزان مصرف نسبت به نوع محصول ومیزان اسفنجی بودن 150-350 میلی لیتر به ازای هرلایه می باشد.در صورت نیاز به براقیت یا محافظت بالاتر می توان پس از خشک شدن لایه اول، پس از گذشت 10-12 ساعت مجددا 100 الی 150 میلی لیتر بر روی پوشش اولیه اعمال کرد.

جهت شستشو وسایل اجر ا ازتینر فوری 20000 بلافاصله بعد از اتمام کاراستفاده نمایید.

 

تجهیزات محافظت شخصی

حفاظت ازدستگاه تنفسي–ماسک؛

حفاظت از دست – دستکش هاي لاستيکي؛

حفاظت از چشم – عينک ايمني؛

حفاظت از بدن – لباس ايمني.

 

دستور العمل های ایمنی

این مايع داراي خواص شیمیایی مي باشد وبه همين دليل در صورت تماس مداوم با پوست، غشاهاي مخاطي و چشم باعث حساسيت مي شود و از تماس با آن بدون وسايل حفاظتي اجتناب شود و از عينک و دستکش و ماسک استفاده شود. بعد از کار دست ها را به خوبي بشويد. در صورت تماس  مايع با چشم بدون تعمل با آب فراوان شسته و به دکتر مراجعه شود.

 

ذخیره سازی

عمرمفيد12 ماه دردماي حداکثرC° 3+تا +35، درظرف استاندارد نگهداري شود. درمکان خنک، خشک، با تهويه هواي مناسب، دور از رطوبت، نورمستقيم خورشيد و مواد اسيدي نگهداري شود.

ذخيره سازي بيش ازتاريخ تعيين شده برروي برچسب الزاما به معني آن نيست که محصول غيرقابل استفاده است، اما نياز به بررسي محصول قبل ازاستفاده مي باشد.