شوینده و پاک کننده شوره و دوغاب آجر

شوینده و پاک کننده شوره و دوغاب آجر

این محلول شوینده جهت پاک کردن انواع شوره و دوغاب روی سطوح مصالح ساختمانی کاربرد دارد.

این مواد یک محلول شوینده نما زیست تخریب پذیر ، غیر خورنده و کم بو میباشد.

از مزایای این شوینده عدم تغییر رنگ زیر لایه میباشد.

روش اجرا:

۱- ابتدا حتما سطح مورد نظررا خیس کنید. این مرحله جهت حصول نتیجه مطلوب ضروری می‫باشد (بدون خیسی هم امتحان کنید ببنید کدام گزینه نتیجه مطلوب تر به شما میدهد).

۲- مواد شوینده را درون ظروفی پلی اتیلن یا پلاستیکی بریزید، دقت فرمایید که به دلیل واکنش داشتن این محلول با ظروف فلزی استفاده از ظروف فلزی اکیداً ممنوع می باشد. سپس محلول را بدون هیچ گونه رقیق سازی با قلم مو و یا سمپاش تمام پلاستیکی روی سطح اجرا کنید. دقت کنید این محلول برای سطوح حساس به اسید مثل سطوح فلزی و سنگی مناسب نمی‫باشد.

۴- سطح اجرا شده را به مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه خیس نگهدارید. در صورتی که سطح شروع به خشک شدن کرد، محلول شوینده خالص یا رقیق شده با دو برابر آب را روی سطح تکرار کنید تا در تمام مدت ۲۰ دقیقه سطح خیس بماند. برای حصول نتیجه مطلوب این محلول را در شرایط جوی که تبخیر آب شدید است استفاده نکنید، مثلا زمانی که باد شدید و یا آفتاب مستقیم روی سطح باشد تر نگه داشتن سطح دشوار است.

۵- سپس سطح را با فشار آب شستشو دهید. هنگامی که این مواد با لکه‫های سیمان تماس پیدا کند، لکه‫های سیمان با مواد تمیز کننده واکنش نشان داده و قدرت چسبندگی خود را به نما از دست می‫دهد در صورت وجود لکه‫های سیمان بزرگ به وسیله یک کاردک لکه‫های سیمان را از سطح نما جدا نماید.

۶- در مرحله آخر جهت محافظت نما، پوششهای نانو را روی سطح اجرا کنید.

موارد ایمنی:

هنگام استفاده از محلول باید از دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده کنید و از تماس مستقیم با پوست و لباس جلوگیری نمایید. در صورت تماس با بدن با آب فراوان شسته شود.

توجه: همیشه ابتدا یک قسمت کوچک روی نما را آزمایش کنید تا بهترین نحوه اجرا را انتخاب کنید.