عایق های نانو شفاف و رنگی ( استخر – بام – نما – سازه – شیشه )

عایق های نانو شفاف و رنگی ( استخر – بام – نما – سازه – شیشه )

نانو عایق رطوبتی ♦ نانو عایق حرارتی ♦ نانو عایق ضدحریق ♦نانو عایق شیشه

1 ▬ نانو عایق رطوبتی:

● نفوذ و چسبندگی بسیار بالا

● مقاوم سازی سطح دربرابر پوسیدگی ، ترک خوردگی ، پرتوهای فرابنفش ، باکتریها و …

● هماهنگ با محیط زیست و سلامتی

● ضخامت 1 تا 1.5 میلیمتر که با سطح زیرین همبافت میگردد .

● مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط سخت آب و هوایی و تنشهای گوناگون محیطی

● قابل ارایه در رنگهای گوناگون و یا شفاف با توجه به نوع پروژه عایقکاری و یا همراه با طراحی سطح

● کاربرد در بام ساختمانها ، استخرها ، سرویسها و هر سطحی که باید در برابر نفوذ رطوبت عایق گردد .

● هر گالن 20 لیتری از این نانو عایق (5±)40 مترمربع از سطح را عایق مینماید .

2 ▬ نانو عایق حرارتی

کاربردها و ویژگیها : عایقکاری نمای ساختمانها ، سقف سازه ها ، محیطهای بیمارستانی و بهداشتی و … در برابر تبادل گرما و سرما ( بیش از 50% ) ، رطوبت ، باکتریها و …

این نانو عایق افزون بر اینکه سطوح گوناگون را در برابر عبور حرارت مقاوم میسازد ویژگیهای کلی نانو عایقرطوبتی را نیز دارا میباشد و در دو نوع ساختمانی و صنعتی و در انواع شفاف و رنگی تولید میگردد .

هر گالن 20 لیتری از نوع ساختمانی این نانو عایق در حدود (5±)60 مترمربع از سطح را عایق مینماید ( 100+ ─ 40- درجه سانتیگراد ) .

و هر گالن 20 لیتری از نوع صنعتی این نانو عایق در حدود (5±)15 مترمربع از سطح را عایق مینماید ( 170+ ─ 40- درجه سانتیگراد ) .

3 ▬ نانو عایق ضد حریق

کاربردها و ویژگیها : حفاظت از سازه ها و سطوح فلزی و غیر فلزی ساختمانی و صنعتی در برابر حرارت مستقیم بسیار بالا ( تا 800 درجه سانتیگراد )

همچنین این رنگ پایه آبی میباشد و در هنگام برخورد شعله های آتش و حرارت به آن ضخامتش افزایش یافته و با تشکیل یک فوم مقاوم از رسیدن حرارتهای بسیار بالا به سطوح زیرین خود جلوگیری مینماید .

هر گالن 20 لیتری از این نانو عایق حدود 20 مترمربع از سطح را عایق مینماید .

4 ▬ نانو عایق حرارتی شفاف مخصوص سطوح شیشه ای ( ساختمان ، اتومبیل و … ) که با اجرای آن میتوان تا 60% از عبور گرما و سرما و 99% از عبور پرتوهای فرابنفش جلوگیری نمود و همچنین از ویژگیهای امنیتی آن که جلوگیری از خورد شدن شیشه در برابر ضربه میباشد بهره برد .

دیگر ویژگیها و کاربردها : این نانو عایق حرارتی به شکل طلقی شفاف و چسبنده میباشد که ضخامتی در حدود 200 میکرون دارد و در ابعاد 30m х 1.52m و به شکل رول تولید میگردد ( برای کاربرد در سطوح شیشه ای ساختمانها و اتومبیلها )

5 ▬ نانو پوشش تمیز نگهدارنده شیشه ( ضد کثیفی ، بخار گرفتگی و خش ) که قابل اجرا بر روی انواع سطوح شیشه ای و فلزی میباشد .

هر 1 لیتر از این نانو پوشش حدود 30 مترمربع از سطح را پوشش میدهد .

6 ▬ نانو پوشش تمیز نگهدارنده سطوح ساختمانی ( نماها ) که قابل اجرا بر روی مصالح گوناگون به کاربرده شده در نمای ساختمانها میباشد ( انواع سنگها ، بتون ، سیمان ، سرامیک ، فلز و رنگ )

هر گالن 20 لیتری از این نانو پوشش حدود 80 مترمربع از سطح را پوشش میدهد .

♦ از نظر برآورد کلی هزینه ها نیز اجرای این نوع از نانو عایقها بسیار اقتصادی می باشد ( بسیار بادوام و با مزیتهایی چندگانه )

تماس 09127650471