فروش اسپری عایق آبگریز

فروش اسپری عایق آبگریز

یک اسپری  غیر سمی و پرشده از هوا بدلیل عدم اشتعال زا کردن آن، حاوی سیلان های اصلاح شده آبگریز، تولید شده بر اساس نانوتکنولوژی، پایه حلال، با نفوذ زیاد که اثر آبگریزی فوق العاده ای را به تمام سطوح ساختمانی ارائه می نماید.

این محصول با ایجاد واکنش و نفوذ تا عمق حداقل ۳ میلیمتر در منافذ مصالح ساختمانی و سطوح با جذب پایین، پوشش ضدآب قوی ایجاد کرده و باعث تشکیل غشای غیرقابل نفوذ در برابر نشتی می شود،

در نتیجه باعث محافظت سطوح در برابر صدمات ساختاری و ظاهری ناشی از جذب رطوبت مانند شوره زدگی، هوازدگی، یخ زدگی، رشد قارچ و کپک و غیره می گردد.

این محصول با ممانعت از نفوذ آب به درون سطوح چوبی، ترموود، نئوپان و MDF ، این سطوح را در برابر پوسیدگی و آلودگی محافظت می کند و از این طریق باعث بهبود خواص و افزایش ماندگاری و عمر این سطوح می شود.

علاوه بر این، با استفاده از این پوشش می توان خواصی مثل تمیزکنندگی آسان، لکه بری، افزایش کیفیت و کارایی سطوح مذکور را در ساختمانها به وجود آورد.

این پوشش همچنین از پوسته پوسته شدن سطوح چوبی و باد کردن آن در مکان های مرطوب و خیس مانند سرویس بهداشتی و سونا جلوگیری می کند. این پوشش در برابر اشعه خورشید مقاوم بوده و دچار زردشدگی، ماتی و ترک نمی شود.

از خیس شدن سطح به مدت ۴۸ ساعت، به منظور خشک شدن کامل پوشش و افزایش استحکام آن، خودداری شود.

در انبار سر پوشیده و خشک در دمای ۴۰-۵ درجه سانتی گراد نگهداری شود.
از یخ زدگی محافظت گردد.

عمر مفید: در شرایط نگهداری فوق حداقل دو سال قابل استفاده است.

روش اجرا:
قبل از پوشش دهی سطح زیر کار باید تمیز و عاری از هر گونه چربی، گرد و غبار و کاملاً خشک گردد.
در صورت وجود رنگهای کهنه سطح را سمباده کشیده و بعد پوشش دهی را انجام دهید.
قبل از استفاده، ظرف محتوی محلول را به خوبی تکان دهید تا کاملاً یکنواخت گردد.

سپس بعد از هر اسپری کردن، با دستمال آن را پولیش داده و  پخش کنید.

هر اسپری بستگی به سطح مورد استفاده، بین ۵ تا ۱۲ مترمربع رو پوشش میده

این محلول را مستقیم روی سطوح سنگی تیره جهت زنده شدن زیر لایه میتوانید با پولیش دادن اعمال کنید.

همچنین برای سطوح آجری، بتنی، سمنت برد، انواع چوب، شیشه – بدنه و لاستیک خودرو، انواع سنگ، MDF، نئوپان، کاغذ، سیمانی، کاشی سرامیک، رنگ ساختمانی اکرولیک و روغنی، کاغذدیواری، و شیشه و بدنه خودرو و غیره استفاده کنید.