فروش رزین اکریلیک ضدآب

فروش رزین اکریلیک ضدآب

رزین­های اکریلیک از پلیمریزاسیون مونومرهای اسید اکریلیک و اسید متاکریلیک و مشتقات آنها تولید می­شوند. بطور کلی سه نوع رزین اکریلیک وجود دارد :

الف) رزین­های اکریلیک ترموپلاست

کاربرد عمده این رزین ها که به صورت هواخشک می باشند در تهیه رنگ های ترافیکی ، رنگ های دکوراتیو ، چسب و… استفاده می شود.

ب) رزین اکریلیک ترموست

رزین های آکریلیک ترموست ،پلیمرهایی هستند با زنجیره نسبتا کوتاه (وزن ملکولی کم) و گروه های فعال که تحت شرایط و حرارت معین با خود یا دیگر رزین های فعال که دارای عوامل و گروه های فعال هستند وارد واکنش می گردند.

ج) رزین اکریلیک امولسیونی (واتربیس)

رزین­ اکریلیک ترموپلاست: این رزین­ها دارای مقاومت کششی مناسب هستند و مقاومت خوبی در مقابل نور ماوراء بنفش دارند. این رزین­ها کاملاً شفاف بوده و با رنگدانه­ ها واکنشی نداشته و با رزین­های دیگر سازگاری دارند و معمولاً همراه با نرم­کننده و مواد افزودنی دیگر فرمول می­شوند. این رزین­ها، در تولید رنگ­های سرد ترافیکی، رنگ استخری و رنگهای مخصوص ساختمان استفاده می­شود.

رزین­های اکریلیک ترموست: رزین­های اکریلیک ترموست، پلیمرهایی هستند که با اعمال حرارت در کوره و یا با حضور کاتالیزور، شبکه­ای می­شوند. این رزین­ها دارای مقاومت خوب در مقابل نور ماوراء بنفش، مقاومت شیمیایی خوب و مقاومت عالی در حلال­ها و اسیدها و بازها می­باشند، ضمن اینکه در دماهای بالاتر، دیرتر نرم می­شوند. این رزین­ها در تولید رنگ­های صنعتی و کوره­ای مورد استفاده قرار می­گیرد.

رزین­های اکریلیک امولسیونی (واتربیس): این رزین­ها در آب بصورت معلق در آمده و با آب رقیق می­شوند و معمولاً با چند ماده کمکی همچون ضد کف، غلیظ کننده و امولسیون کننده همراه هستند. این رزین­ها مقاومت شیمیایی کمتری نسبت به رزین­های اکریلیک حلالی دارند. از مهمترین خصوصیات این رزین­ها می­توان به انعطاف­پذیری بالا و عدم تغییر رنگ، در اثر مرور زمان اشاره نمود. این رزین­ها، در تولید رنگ ترافیکی سرد، رنگ­های صنعتی، ساختمانی، پوشش­های مخصوص چوب و عایق­های رطوبتی مورد استفاده قرار می­گیرد.

مشاوره و خرید: 09127650471