فروش الکل اتانول طبی (غیر خوراکی شده) ۷۵ درصد

فروش الکل اتانول طبی (غیر خوراکی شده) ۷۵ درصد

موارد استفاده از الکل طبی:

از الکل سفید مطلق میتوان در آزمایشات مختلف آزمایشگاهها بعنوان ماده اصلی فرایند آزمایشی استفاده نمود.

از الکل طبی میتوان بعنوان ضد عفونی کننده برای نابودی میکرو ارگانیسم های پروتئینی استفاده نمود.

 

از الکل بهداشتی میتوان در منزل بعنوان ضد عفونی کننده در موارد زیر استفاده نمود:

برای تمیز نمودن گوشی تلفن همراه ، قطعات کامپیوتر ، پاک نمودن میز آرایش که مواد آرایشی روی آن اثر گذاشته باشد. ، پاک نمودن اثر مات کننده های شیشه ها هنگامی که آنرا از شیشه جدا میکنید. ، تمیز نمودن قطعات چرخ گوشت ، تمیز نمودن کف زیرین اتو بخار ، تمیز نمودن رویه اجاق گاز های توکار ، تمیز نمودن داخل ماکرو ویو و انواع فر و دهها مورد دیگر استفاده نمود.

 

از الکل طبی میتوان بعنوان تمیز کننده جوش های خشک شده بروی سر و همچنین برای از بین بردن برخی قارچ های پوستی هم با استفاده از پنبه بهره برد (در صورت حساسیت پوستی حتما با پزشک خود مشورت نمائید.)

 

از الکل سفید در صنعت برای تولید ادکلن ، تولید ضد یخ و امثال اینها هم استفاده میشود

 

 

سوالات شما:

آیا حجم بالا هم میتوان خرید نمود؟
خیر، فروش بشکه ای نداریم چون مورد استفاده این محصول بیشتر آزمایشگاه ها میباشند و قصد ما خرده فروشی و تامین مواد اولیه آزمایشگاهی ست از اینرو این محصول در قالب بطری های ۲۵۰cc که حجم مناسبی برای آزمایشگاه هاست قابل سفارش است.

و در صورت نیاز به حجم بالاتر میتوانید حجم دلخواه خود را در قالب بطری ۲۵۰cc یا نهایتا ۲ یا ۴ لیتری سفارش داده و یا تلفنی با بخش فروش مجموعه تماس حاصل فرمائید.

++

بنده سفارش یک لیتر اتانول داده ام چرا وقتی آنرا وزن میکنم یک کیلو نیست؟ گویا کم ارسال شده! چرا؟
وزن یک لیتر آب برابر با یک کیلو گرم میباشد اما وزن الکل (اتانول) برابر با ۷۸۹ گرم در یک لیتر است. پس بدیهی ست یک لیتر الکل سبک تر از یک لیتر آب باشد پس سنجش میزان حجم اتانول بدین شکل غلط و اشتباه است.

لطفا هنگام سفارش به حجم انتخابی دقت فرمائید. چون مطابق سفارش اقدام به ارسال میشود و حداکثر ۲ درصد کم و بیش خواهد بود.

بعنوان مثال بطریهای ۱ لیتری چهار گوش موجود در بازار ایران عمدتا ۹۰۰ سی سی هستند و ما بسیار تلاش نموده ایم تا بطری بهداشتی مرغوب با حجم فوق را بیابیم اما تا این لحظه فقط ۹۰۰ سی سی در بازار موجود است که همه فروشندگان آنرا یک لیتری مینامند.

و در بخش توضیحات درج نموده ایم که در حدود ۹۰۰ سی سی تقدیم میشود اما در عنوان حجم محصول ، ۱ لیتر درج شده است و توضیح حجم هم دقیق داده شده است.

لذا خواهشمندیم حتماً توضیح حجم انتخابی را مطالعه فرمائید تا دچار سوء تفاهمی در این مورد نشوید. و این تضمین به شما داده میشود که قیمت گذاری بر اساس حجم دقیق ، صورت گرفته و جانب انصاف کاملا رعایت شده است.