فروش استون اصل فرانسه

فروش استون اصل فرانسه

محصول شرکت metrox  فرانسه

 

اسامی مترادف با استون : پروپانون ، دی متیل فرمالدئید ، دی متیل کتال ، دی متیل کتن ، کتن پروپان ، بتا کتن پروپان ، متیل کتن ، پیروستریک اسید ، پیروستریک اتر ، Acetone.

 

اَسِتون(نام گذاری ایوپاک “پروپانون”) ساده‌ترین کتون و یکی از لکه ‌بر ها (لاک پاک کن )می‌باشد. این ماده فرار، بی‌رنگ و به شدت آتش گیر است و مصرف بسیار زیادی در صنعت به عنوان حلال دارد.

 

موارد مصرف و کاربرد استون :
استون یک حلال خوب برای بسیاری از پلاستیک ها و برخی از الیاف مصنوعی است. استن برای تخمیر رزین پلی استر، تمیز کردن ابزارهای مورد استفاده با آن، و از بین بردن اپوکسی های دو بخش و Superglue قبل از سخت شدن استفاده می شود.
به عنوان یکی از اجزای فرار برای تولید برخی از رنگ ها استفاده می شود. به عنوان یک رطوبت گیر سنگین، در آماده سازی فلز قبل از نقاشی مفید است.
همچنین برای لحیم کاری مناسب و برای حذف شستشوی شفاف پس از لحیم کاری ستفاده میشود. استن کمک می کند تا مانع تاثیر زنگ زدگی شود.

 

استون به عنوان یک حلال توسط صنعت داروسازی و به عنوان یک denaturant در الکل دندانی استفاده می شود استون همچنین بعنوان افزودنی در بعضی داروهای دارویی موجود است.

 

استفاده های پزشکی و لوازم آرایشی
استون در انواع مختلفی از کاربردهای پزشکی و لوازم آرایشی استفاده می شود و همچنین به عنوان یک جزء در مواد افزودنی مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی و همچنین در پاک کردن لاک ناخن قابل استفاده است.
متخصصین پوست با استفاده از استن و الکل برای درمان آکنه برای پوست خشک استفاده می کنند.
استون معمولا در لایه برداری شیمیایی استفاده می شود. عاملی که امروزه استفاده می شود عبارتند از سالیسیلیک اسید، اسید گلیکولیک، ۳۰٪ سالیسیلیک اسید در اتانول و اسید ترشکلروز اسیک

 

استون اغلب مولفه اصلی در تمیز کردن لاک ناخن میباشد.
پاک کردن چسب کلاه گیس ها و سبیل .